Promocje-części zamienne

Strona główna / Promocje-części zamienne

PROMOCJE NA CZĘŚCI ZAMIENNE DO POJAZDÓW MARKI IVECO


Skorzystaj z aktualnych promocji na części zamienne do pojazdów IVECO.  Tylko do końca roku ponad 200 pozycji w atrakcyjnych cenach!

Części REMAN oraz NEXPRO są wysokiej jakości, aby zapewnić bezpieczeństwo i niezawodność samochodu. Oryginalne części zamienne, fabrycznie odnowione lub te, które są przeznaczone dla starszej generacji pojazdów wszystko to, aby niezależnie od wieku auta odpowiadać na potrzeby eksploatacyjne.


IVECO REMAN

Produkty IVECO Reman pozwalają w pełni wykorzystać czas sprawności części.  Proces fabrycznej odnowy zużytych części obejmuje badanie, regenerację na skalę przemysłową i testowanie części zgodnie z oryginalnymi parametrami eksploatacyjnymi.  Zastosowano najnowocześniejsze techniki, restrykcyjne wytyczne dotyczące odzyskiwania części, zaawansowane systemy produkcyjne oraz surowe kontrole jakości.  Każda odnowa fabryczna to zapewnienie jakości oraz gwarancja tożsama z gwarancją na produkt nowy.

NEXPRO by IVECO

NEXPRO by IVECO, certyfikowana, druga  linia części zamiennych dystrybuowanych wyłącznie przez autoryzowaną sieć IVECO na  potrzeby konserwacji i napraw starszych pojazdów . Ich zaletą są konkurencyjne ceny i dostępność standardowej gwarancji IVECO. Części NEXPRO by IVECO są dokładnie testowane i dopasowane do fabrycznych miejsc montażowych w cenach o około 30% mniejszych. Ponadto, wybierając certyfikowane produkty IVECO, klient zyskuje pewność, że wartość ekonomiczna pojazdu nie będzie spadać wraz z upływem czasu.​

Pozostałe części zamienne objęte promocją

Skorzystaj z pozostałej oferty promocyjnej na części zamienne do swojego pojazdu.                             Skontaktuj się z naszym specjalistą i sprawdź ofertę na promocję wybranych numerów katalogowych części zamiennych

SKOCZÓW

+48 33 854 86 96

ŻORY

+48 32 723 34 43

OPOLE

+48 77 407 0 302Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.
338 548 685
formularz kontaktowy