Jazdy Testowe Daily AIR-PRO

Strona główna / Jazdy Testowe Daily AIR-PRO

PIERWSZY W BRANŻY: NOWY DAILY AIR-PRO Z INTELIGENTNYM ZAWIESZENIEM


Sprawdź sam jak prowadzi się Nowy Daily z adaptacyjnym zawieszeniem AIR-PRO. Umów się na jazdę testową:

Darmowa jazda testowa pierwszym w branży Daily Air-Pro, to świetny sposób na zapoznanie się z pojazdem przed zakupem. Podczas takiej jazdy możesz sprawdzić wygodę, funkcjonalność samochodu oraz przetestować nowe rozwiązania zastosowane w Daily- przede wszystkim nowoczesne, adaptacyjne zawieszenie Air-Pro. 

Daily Air-Pro, to innowacyjne zawieszenie pneumatyczne z inteligentnym sterowaniem za pomocą dedykowanego pokrętła w kabinie. Poprawia komfort jazdy, chroni kierowcę i ładunek oraz dopasowuje się do specyfiki Twojej pracy.


Skontaktuj się z nami, przygotujemy niezbędne dokumenty (nie martw się, jest ich niezbędne minumum-w ten sposób zabezpieczymy interesy obu stron), uzgodnimy dogodny dla Ciebie termin jazdy testowej i możesz cieszyć się doznaniami z jazdy nowym furgonem DAILY AIR-PRO.


SKOCZÓW

Skoczów

Górecka 48

Zadzwoń

33 854 86 90

Social Media

Facebook


ŻORY

Żory

Raciborska 1

Zadzwoń

32 723 34 50

Social Media

Facebook


Opole

Opole

Wspólna 6

Zadzwoń

77 407 03 06

Social Media

Facebook
Zastosowane w modelu Daily rewolucyjne zawieszenie AIR-PRO nieustannie dostosowuje się do warunków jazdy i błyskawicznie reaguje na każdą sytuacje drogową, zapewniając wyjątkowe bezpieczeństwo i komfort Tobie oraz Twojemu ładunkowi. Dedykowane pokrętło obok kierownicy oraz informacja o wybranym trybie na wyświetlaczu TFT, znacząco ułatwiają obsługę pneumatyki. Inteligentne zawieszenie AIR-PRO dostosowuje się do warunków na drodze i reaguje na nierówności, ograniczając w 25% wibracje działające na kierowcę oraz ładunek. Dynamiczna kontrola zawieszenia AIR-PRO zmniejsza o 30 % przechyły nadwozia podczas manewrów.MASZ PEŁNA KONTROLĘ

DYNAMICZNA KONTROLA

Ustaw zawieszenie tak, jak chcesz: bardziej miękkie i gwarantujące wysoki komfort jazdy lub oferujące maksymalną kontrolę przechyłu dla najwyższej wydajności podczas jazdy z pełnym obciążeniem. Inteligentny system jest łatwy w obsłudze dzięki zastosowaniu ergonomicznego, obrotowego pokrętła.

STATYCZNA KONTROLA

Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku a zawieszenie AIR-PRO podnosi się lub opada w czasie krótszym niż 10 sekund. Oszczędzaj czas dzięki błyskawicznemu dostosowaniu wysokości pojazdu na potrzeby załadunku lub rozładunku.ADAPTACYJNA STRATEGIA AIR-PRO

Unikalny moduł ciągłej kontroli tłumienia AIR-PRO Continuous Damping Control - CDC reaguje niemal natychmiastowo na niekorzystne warunki drogowe, obliczając co 10 milisekund idealne ciśnienie w każdym amortyzatorze i zapewniając najwyższa dynamikę pracy zawieszenia.

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.
338 548 685
formularz kontaktowy