Historia firmy

Strona główna / Historia firmy

Firma Siltruck początek swojej działalności datuje na rok 2005. Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej dało nam dobre przygotowanie do prowadzenia działalności handlowej i świadczenia usług serwisowych dla wszystkich produktów sygnowanych przez markę IVECO.

Naszym celem jest promowanie marki IVECO ze względu na wysoką jakość  i niezawodność pojazdów. Priorytetem jest zapewnienie klientom kompleksowej obsługi zarówno sprzedażowej jak i posprzedażnej.

  • We wrześniu 2009 roku nastąpiło otwarcie rozbudowanego serwisu w Skoczowie.
  • W styczniu 2013 otwarty został kolejny punkt dealerski marki IVECO wraz ze stacją serwisową w Opolu.
  • W październiku 2022 oficjalnie otwarto nowy oddział SILTRUCK w Żorach
Skoczów

Siedziba w Skoczowie

Opole

Oddział w Opolu

Żory

Oddział w Żorach

Hala, Żory

Serwis, Żory

Poczekalnia dla klientów, Żory


Starania firmy skierowane są na zapewnienie każdemu z naszych klientów 100% satysfakcji z posiadania i użytkowania pojazdów IVECO. Przywiązujemy dużą wagę do należytej obsługi posprzedażnej i wysokiego poziomu usług serwisowych. Dysponujemy w pełni wyposażonymi stanowiskami warsztatowymi obsługiwanymi przez przeszkoloną, fachową kadrą.

Z biegiem czasu będziemy sukcesywnie poszerzać zakres naszych usług i stale podwyższać ich standard. Mamy nadzieję, że nasze zaangażowanie i profesjonalizm przekonają  do marki  IVECO coraz liczniejsze grono osób, które dołączą do grupy naszych stałych klientów, wiodących w regionie przedsiębiorstw.

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.
338 548 685
formularz kontaktowy