Obsługa klimatyzacji

Strona główna / Aktualności / Obsługa klimatyzacji
Obsługa klimatyzacji

Zadbaj o odpowiednią kondycję swojej klimatyzacji już teraz!

Nasza promocja obejmuje szeroki zakres usług, abyś mógł cieszyć się komfortową podróżą w upalne dni. Podczas obsługi klimatyzacji e naszych serwisach, wykonujemy także wymianę filtra kabinowego w atrakcyjnej cenie 39 zł netto (gama lekka i ciężka). Dodatkowo, uzupełnimy czynnik w obniżonej cenie 18 zł, a w przypadku konieczności uzupełnienia większą ilością- zastosujemy również korzystną stawkę promocyjną. Aby zapewnić Ci świeże i zdrowe powietrze, proponujemy również odgrzybianie klimatyzacji za pomocą ozonatora lub metody chemicznej, w zależności od lokalizacji (Skoczów/Żory za pomocą ozonatora, Opole za pomocą metody chemicznej).

Nie czekaj dłużej i skorzystaj z naszej oferty, aby cieszyć się komfortem podróżowania w pełni klimatyzowanym samochodzie!

Pragniemy zaznaczyć, że cena promocji nie obejmuje wymiany części ani naprawy układu klimatyzacji. Ewentualne dodatkowe usterki zostaną ustalone po diagnostyce i rozliczone dodatkowo, zgodnie z zasadami.

Umów się na wizytę już dziś!

Skoczów, ul. Górecka 48, tel. 33 845 86 85, serwis@siltruck.pl
Żory, ul. Raciborska 1, tel. 32 723 34 40, serwis.zory@siltruck.pl
Opole, ul. Wspólna 6, tel. 77 407 0 303, serwis.opole@siltruck.pl

 

 

Dlaczego dbanie o układ klimatyzacji jest takie istotne?

Warto dbać o należytą kondycję układu klimatyzacji w samochodzie z kilku powodów.

  • Po pierwsze, zapewnia to komfort jazdy, zwłaszcza podczas upalnych dni, gdy chłodne powietrze z klimatyzacji może umożliwić komfortową podróż.
  • Po drugie, regularna konserwacja układu klimatyzacji może zapobiec poważniejszym usterkom, co może przyczynić się do oszczędności finansowych w dłuższej perspektywie.

Zanieczyszczona klimatyzacja doprowadzić może nawet do zapalenia płuc lub anginy. Ponadto brudne elementy układu klimatyzacji spowodować mogą powstanie grzyba w klimatyzacji samochodowej. Jego obecność poznasz po charakterystycznym zapachu pleśni wydobywającym się z kratek nawiewu.

Aby zadbać o układ klimatyzacji w samochodzie, ważne jest regularne sprawdzanie poziomu czynnika chłodniczego, filtru powietrza oraz stanu technicznego całego systemu. Warto również regularnie włączać klimatyzację, nawet zimą, aby uniknąć uszkodzeń wynikających z długotrwałego nieużywania.

Zaniedbania w zakresie dbania o układ klimatyzacji mogą prowadzić do różnych konsekwencji. Mogą to być problemy z chłodzeniem, utratą wydajności klimatyzacji, a nawet poważniejsze awarie, które będą wymagały kosztownych napraw. Dlatego warto regularnie dbać o jego stan techniczny, co nie tylko przyczyni się do naszego komfortu podczas jazdy, ale także przedłuży żywotność systemu klimatyzacji w samochodzie.

 

 


 

 

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.
338 548 685
formularz kontaktowy