Eurocargo - idealny do każdego zadania

Strona główna / Aktualności / Eurocargo - idealny do każdego zadania
Eurocargo - idealny do każdego zadania

IVECO Eurocargo to solidny, niezawodny i uniwersalny pojazd do dystrybucji miejskiej, międzymiastowej i międzynarodowej.

 

Partner, na którym można polegać

​Solidny i niezawodny

ATRAKCYJNOŚĆ NOWEGO EUROCARGO DLA KLIENTÓW WYNIKA Z JEGO NIEZAWODNOŚCI I SOLIDNOŚCI. Obie te cechy to zasługa konstrukcji podwozia wywodzącej się z pojazdów przeznaczonych do intensywnej eksploatacji. Znosi ona podwyższone obciążenia (np. nierównomiernie rozłożony ciężar lub nagłą zmianę kierunku jazdy).

W zależności od przewidywanych warunków eksploatacji można wybrać różne rodzaje zawieszenia nowego Eurocargo: z resorami parabolicznymi, półeliptycznymi lub pneumatycznymi. Zawieszeniem pneumatycznym steruje elektroniczny system ECAS, który gwarantuje stałą wysokość podwozia niezależnie od obciążenia. Zawieszenie pneumatyczne może być zastosowane na obu osiach lub tylko z tyłu.

PRZEDNIE I TYLNE OSIE ORAZ UKŁAD HAMULCOWY gwarantują stałą charakterystykę mechaniczną przez dłuższy czas. W pojazdach o masie od 6 do 10 ton zastosowano pneumatycznohydrauliczny układ hamulcowy, natomiast pojazdy o masie od 11 do 19 ton wyposażono w układ w pełni pneumatyczny. Wszystkie wersje 4x2 są standardowo wyposażone w hamulce tarczowe.

Zawór klapowy przy turbosprężarce wprowadzony wraz z technologią HI SCR pozwalają szybko doprowadzić temperaturę spalin do właściwego poziomu. Urządzenie zwiększa także skuteczność hamowania silnikiem (poprawiając tym samym ogólną skuteczność hamowania).

 

Całkowity koszt posiadania i użytkowania (TCO)

Koszty niższe nawet o 5 %

EUROCARGO MY16 TO PARTNER, KTÓRY POMAGA OSZCZĘDZAĆ PIENIĄDZE I CHRONIĆ ŚRODOWISKO. To najlepszy wybór pod kątem solidności, wszechstronności, wydajności, a także całkowitego kosztu posiadania i użytkowania.

  • Stylistyka nowego modelu oraz jego wysoka jakość (pod względem technologii i wyposażenia) podnoszą wartość pojazdu przy odsprzedaży.
  • Niezawodność systemu IVECO HI-SCR pomaga ograniczyć koszty serwisu (a przede wszystkim przestoje). 
  • Silniki Tector 5 o mocy 160 i 190 KM charakteryzują się lepszymi osiągami i wydajnością przy niskiej prędkości (typowej dla jazdy miejskiej).
  • W połączeniu z nowymi rozwiązaniami podnoszącymi efektywność, takimi jak EcoRoll i EcoSwitch, zużycie paliwa może zmniejszyć się nawet o 8%.

Ogólne koszty eksploatacji Eurocargo MY16 mogą być NIŻSZE NAWET O 5% W PORÓWNANIU Z CAŁKOWITYM KOSZTEM POSIADANIA POPRZEDNIEGO MODELU.

 

Wydajny partner do każdego zadania

 

​Trzy różne rodzaje kabin, dostosowane do specyfiki eksploatacji.

Od dostaw materiałów budowlanych po chłodniczy transport żywności w mieście EUROCARGO MY16 JEST NAJBARDZIEJ UNIWERSALNYM POJAZDEM W SWOJEJ KATEGORII — a także najłatwiejszym do zabudowy. Na ramie podwozia z wysokowytrzymałej stali można zamontować nadwozie o długości od 4265 do 10 175 mm. Podłużnice ramy są równoległe na całej długości i przystosowane do łatwego montażu zabudowy.

Eurocargo jest dostępny z trzema różnymi rodzajami kabin, dostosowanymi do specyfiki eksploatacji.

  • Kabina dzienna zapewnia najlepsze proporcje między długością użytkową nadwozia a długością całkowitą i najlepiej sprawdza się w codziennej eksploatacji na ulicach dużych miast.
  • Kabina sypialna, dostępna w wersji standardowej lub z podwyższonym dachem, jest wyposażona w jedną lub dwie leżanki. Dwa podświetlane schowki na bagaż lub narzędzia (dostępne z kabiny i z zewnątrz pojazdu) mają łączną pojemność 260 litrów. Dostęp z zewnątrz jest zabezpieczony elektrycznym zamkiem.
  • Kabina załogowa (ze standardowym dachem) może służyć do przewozu całej ekipy wraz ze sprzętem i narzędziami. Oprócz kierowcy może nią podróżować 6 pasażerów. Ta wersja może zainteresować szczególnie firmy budowlane, a także straż pożarną.

 

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Zobacz katalog: katalog Eurocargo

Więcj informacji: Konfigurator i pozostałe informacje

 

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem handlowym, który odpowie na Twoje pytania

Aleksander Orszulak
668 454 723
aleksander.orszulak@siltruck.pl

 

 

 

 

 

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.