Oferty Pracy

Strona główna / Oferty Pracy

Praca dla Mechanika

Serwis Opole i Skoczów

Zależy nam aby Klienci byli zadowoleni z naszych usług, a czas przestoju ich pojazdów w naszym serwisie został ograniczony do minimum. Dlatego powiększamy swój zespół mechaników
Jeżeli posiadasz doświadczenie w naprawie pojazdów i interesujesz się motoryzacją skontaktuj się z nami. Pomożemy rozwijać Twoje pasje

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie,

- atrakcyjne zarobki,

- terminowe płatności + premie

- dogodny system pracy,

- dodatki do wynagrodzenia (paczki, bony, spotkania firmowe),

Wymagania:

-doświadczenie związane z naprawą pojazdów

  • znajomość elektromechaniki będzie dodatkom atutem.

Prosimy o przesyłanie CV na biuro@siltruck.pl:  Praca Mechanik

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego

Poszukujemy Przedstawiciela Handlowego.
Praca na terenie Opolszczyzny

Obowiązki na stanowisku przedstawiciela:

- aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie relacji handlowych;
- przygotowywanie ofert nowych samochodów wg specyfikacji współpraca z producentami nadwozi oraz wyposażenia dodatkowego;
- efektywna sprzedaż samochodów w tym realizacja celów sprzedażowych;
- przygotowywanie i prezentacja ofert sprzedaży,
- negocjowanie warunków sprzedaży;
- przyjmowanie i wydawanie pojazdów.

Od kandydatów wymagamy:

- doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawcy;
- znajomość branży motoryzacyjnej;
- umiejętności sprzedażowe i interpersonalne;
- wysoka kultura osobista; duże zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów swoboda w posługiwaniu się komputerem oraz znajomość pakietu Office.

Przyszłym pracownikom oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia
- perspektywy rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia z zakresu sprzedaży, negocjacji, znajomości produktu)
- niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)
- świadczenia okołopłacowe

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesyłanie aplikacji na biuro@siltruck.pl w tytule wpisująć "Przedstawiciel Handlowy".
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, pozostałym dziękujemy za okazane zaangażowanie.

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.