Poszukujemy do pracy

Strona główna / Poszukujemy do pracy

Do naszego serwisu w Skoczowie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku sprzedawcy części zamiennych i usług serwisowych-przedstawiciel handlowy

Obowiązki:

  • Kontakty z klientami, wizyty w siedzibach klientów,
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
  • Opracowywanie i przedstawianie ofert handlowych

Oczekujemy:

  • Znajomość lokalnej branży motoryzacyjnej
  • Znajomość usług serwisowych
  • Komunikatywność
  • Umiejętności handlowe

Oferujemy:

  • Sprzęt do pracy zdalnej
  • Narzędzia sprzedażowe
  • Wsparcie szkoleniowe
  • świadczenia okołopłacowe (paczki, bony)
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o przesyłanie CV na biuro@siltruck.pl bądź kontakt telefoniczny 604 069 700.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, pozostałym dziękujemy za okazane zaangażowanie.

Poszukujemy przedstawiciela handlowego z Rybnika i okolic.

Do obowiązków przedstawiciela handlowego będzie należało:

  • Aktywna sprzedaż pojazdów dostawczych
  • Budowanie relacji partnerskich z klientami i kontrahentami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie spersonalizowanych ofert
  • Przyjmowanie i wydawanie pojazdów

Od kandydatów będziemy wymagać:

  • Doświadczenia w sprzedaży samochodów
  • Znajomości branży motoryzacyjnej
  • Umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych
  • Zaangażowania oraz motywacji w osiąganiu celów
  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych
  • Szkolenia na stanowisku pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane pracą,

Prosimy o przesyłanie CV na biuro@siltruck.pl bądź kontakt telefoniczny 606 814 929

15-letnie doświadczenie w prowadzeniu Autoryzowanego serwisu IVECO sprawia, że jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Aktualnie poszukujemy do pracy mechaników oraz elektromechaników.

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie,
- atrakcyjne zarobki (4000-5000 zł),
- terminowe płatności + premie
- dogodny system pracy,
- dodatki do wynagrodzenia (paczki, bony, spotkania firmowe),

Od kandydatów oczekujemy:
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- doświadczenie na stanowisku pracy jako mechanik

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego na numer telefonu powyżej.

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.