Jazdy testowe

Strona główna / Jazdy testowe

Chcesz poznać na własnej skórze jaką radość daje prowadzenie IVECO DAILY? Umów się na jazdę testową i przekonaj się, że Daily to samochód dla Ciebie!Jazda testowa

Zapraszamy na jazdy testowe NOWYM DAILY.

Sprawdź najnowsze rozwiązania technologiczne w swoim biznesie!

Poznaj na własnej skórze jaką radość daje prowadzenie IVECO DAILY? Umów się na jazdę testową i przekonaj się, że Daily to samochód dla Ciebie!
Poznaj na własnej skórze jaką radość daje prowadzenie IVECO DAILY? Umów się na jazdę testową i przekonaj się, że Daily to samochód dla Ciebie!Technologia w służbie kierowcy - wspomaganie prowadzenia i większe bezpieczeństwo

Nowy Daily wyposażony jest w szeroką gamę zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy ADAS, poprawiających bezpieczeństwo i umożliwiających kierowcy skupienie się na pracy, która coraz częściej opiera się na wielozadaniowości. Opracowując te funkcje, IVECO skoncentrowało się na wspieraniu kierowców w ich miejskich misjach.

Zaawansowany system hamowania awaryjnego i City Brake PRO przeciwdziała kolizjom przy prędkościach poniżej 50 km/h, a także łagodzi uderzenia przy wyższych prędkościach. System automatycznie wykrywa możliwość kolizji przed pojazdem i powoduje hamowanie w przypadku braku reakcji kierowcy, tym samym zapewniając bezpieczeństwo.

Nowy Daily jest dodatkowo wyposażony w City Brake PRO, zapobiegający wypadkom podczas jazdy z niską prędkością (5 km/h).

Nowy Daily wykorzystuje również technologię zmniejszającą poziom stresu kierowcy. Podczas swoich miejskich misji, kierowcy często poruszają się w miejscach o dużym natężeniu ruchu. System Queue Assist stanowi tu znaczne ułatwienie: dostosowuje on jazdę w korku do pojazdu znajdującego się aktualnie z przodu, eliminując uciążliwość związaną z częstym hamowaniem i ponownym ruszaniem.

Nowy Daily to pierwszy pojazd o masie 7,2 t, który posiada funkcje Queue Assist i City Brake PRO.

Ponadto urządzenie Adaptive Cruise Control w połączeniu z systemem Queue Assist utrzymują ustawioną prędkość i bezpieczny odstęp od pojazdu jadącego z przodu, a ProActive Lane Keeping Assist zapobiega niezamierzonemu zjechaniu z pasa ruchu i aktywnie wspomaga kierowanie.

W przypadku bocznych podmuchów wiatru, Crosswind Assist pomaga kierowcy utrzymać pojazd stabilnie na pasie ruchu.

Nowy Daily zmniejsza zmęczenie i zwiększa wydajność dzięki elektrycznemu hamulcowi postojowemu, który aktywuje się automatycznie, gdy pojazd zostanie zaparkowany, a wyłącza, ​gdy kierowca jest gotowy do jazdy. W misjach miejskich z wieloma postojami, takich jak dostawa paczek, hamulec ten zmniejsza dyskomfort ramienia związany z wielokrotnym powtarzaniem tym samych ruchów. Szacuje się, że pozwala on zaoszczędzić do 5 godzin miesięcznie i prowadzi do poprawy wydajności pracy kierowcy. Jego dodatkową zaletą jest to, że kierowca ma więcej miejsca na wygodne poruszanie się w kabinie, ponieważ wyeliminowano dźwignię hamulca ręcznego.

Nowe światła LED cechują się znacznie silniejszą wiązką o większym zasięgu, dzięki czemu widoczność i zdolność dostrzegania przeszkód wzrasta o 15%, co z kolei zwiększa bezpieczeństwo w warunkach słabego oświetlenia.

Tryb miejski zapewnia lepsze wspomaganie kierownicy, zmniejszając wysiłek związany z skręcaniem kierownicą nawet o 70%, co ułatwia manewrowanie na ulicach miast.

Nowy Daily pomaga również kierowcy w trudnych warunkach jazdy, dzięki funkcjom takim jak Hill Descent Control, która ułatwia wolny, bezpieczny zjazd po długich, stromych zboczach oraz Traction Plus, która zapewnia dobrą przyczepność na śliskich nawierzchniach, takich jak piasek, błoto czy śnieg. Nowy Daily jest pierwszym pojazdem w swojej klasie, którego modele z napędem na tylne koła są wyposażone w te dwie funkcje.Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.
338 548 685
formularz kontaktowy